VITRINSKÅP, 1900-tal.

26491. VITRINSKÅP, 1900-tal.

Nyckel finns. Längd 96, bredd 42, höjd 171 cm.

Bruksslitage, ett draghandtag saknas, lagning, smärre skada på bakstycke.

Gör en kostnadsfri värdering!
26491. VITRINSKÅP, 1900-tal.

Antal besök: 953