Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
BRITT MARIE SUNDSTRÖM. "Ränder II", olja på duk, signerad BS.
264879. BRITT MARIE SUNDSTRÖM. "Ränder II", olja på duk, signerad BS.
74 x 16 cm.
oramad.
Gör en kostnadsfri värdering!
74 x 16 cm.
oramad.
Göteborgs Auktionsverk
1 972