SERVERINGSVAGN, trä, bricka med karta, 1900-talets andra hälft.

264864. SERVERINGSVAGN, trä, bricka med karta, 1900-talets andra hälft.

Brickan avtagbar.
Höjd 67 cm.
Längd 67 cm.
Bredd 45 cm.

Bruksslitage.
Karta med fuktrand längs kanterna.
Skav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brickan avtagbar.
Höjd 67 cm.
Längd 67 cm.
Bredd 45 cm.

Bruksslitage.
Skav.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 173