HILDING HULTBERG. Landskapsvy, olja på duk, signerad och daterad 1974.

264827. HILDING HULTBERG. Landskapsvy, olja på duk, signerad och daterad 1974.

140 x 127 cm.

Obetydligt färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

140 x 127 cm.

Obetydligt färgbortfall.

Antal besök: 4 709