TRUMMA, Afrika, 1900-tal.

TRUMMA, Afrika, 1900-tal.
2647817. TRUMMA, Afrika, 1900-tal.

diameter 10 cm, längd med skaft 29 cm.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

mindre bruksslitage.

Antal besök: 256