3st fat diameter ca 24cm
8st fat diameter ca 20cm
10st fat diameter ca 18cm
1st kanna höjd ca 13cm
1st kanna höjd ca 6,5cm
1st såssnipa höjd cxa 8cm
1st såssnipa höjd ca 8,5cm
2st äggkoppar höjd ca 4cm
2st skålar höjd ca 6,5cm diameter ca 18cm
1st skål höjd ca 5cm.
repor, kan förekomma nagg.
3st fat diameter ca 24cm
8st fat diameter ca 20cm
10st fat diameter ca 18cm
1st kanna höjd ca 13cm
1st kanna höjd ca 6,5cm
1st såssnipa höjd cxa 8cm
1st såssnipa höjd ca 8,5cm
2st äggkoppar höjd ca 4cm
1st skål höjd ca 5cm.
repor, kan förekomma nagg.