Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Keramik & Porslin
Övriga världen
STEAM CUP, 2 st, keramik, troligen Thailand, 1000 f.Kr.
264718. STEAM CUP, 2 st, keramik, troligen Thailand, 1000 f.Kr.
Höjd ca. 20-25 cm.
Slitage, nagg.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca. 20-25 cm.
Slitage, nagg.
Gomér & Andersson Linköping
540