BOKHYLLA, 3 sektioner, ek, 1900-talets andra hälft.

2646992. BOKHYLLA, 3 sektioner, ek, 1900-talets andra hälft.

Total längd 301, bredd 43, höjd 193 cm.

Mindre fanerskador, bruksskick.

Nyckel/nycklar finns.

Nyckel/nycklar finns.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Lager
Antal besök: 200

Andra intressanta föremål