ASHLEY BRYANT. BEGRÄNSAD UPPLAGA AKVARELL.

2646901. ASHLEY BRYANT. BEGRÄNSAD UPPLAGA AKVARELL.

En inramad begränsad upplaga 289/850 akvarell av en flodscen signerad Ashely Bryant, ramstorlek 48 x 38,5 cm.

Under glas, ogranskad ur glaserad ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 096