GLAS, 3 st, "Open Minds", Ulrica Hydman-Vallien, Kosta Boda. 1900-talets andra hälft.

264679. GLAS, 3 st, "Open Minds", Ulrica Hydman-Vallien, Kosta Boda. 1900-talets andra hälft.

Höjd 18 - 24,2 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18 - 24,2 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 5 053