TALJA/BLOCK, 1800/ 1900-tal.

TALJA/BLOCK, 1800/ 1900-tal.
2646389. TALJA/BLOCK, 1800/ 1900-tal.

Total längd, ca 30 x 15 cm.

Slitage, rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total längd, ca 30 x 15 cm.

Slitage, rost.

Antal besök: 269