SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.

SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.
264638. SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.

Ornamenterad pipa. Mässingssikte. Björkstock. Avtryckaren fungerar. Axelrem medföljer. Längd 130 cm.

Åldersslitage. Mindre träflisor vid låset borta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 835