LARS PIRAK. "Den vita renen", färglitografi, signerad numrerad 202/325.

264623. LARS PIRAK. "Den vita renen", färglitografi, signerad numrerad 202/325.

ca 38,5 x 54 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lars Pirak (1932–2008)

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 38,5 x 54 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lars Pirak (1932–2008)

Antal besök: 3 034