GÖSTA LINDERHOLM. litografi, signerad.

26461. GÖSTA LINDERHOLM. litografi, signerad.

142 / 225. 74 x 55 cm.

Något gulnad. Dedikation.

Gör en kostnadsfri värdering!

142 / 225. 74 x 55 cm.

Något gulnad. Dedikation.

Antal besök: 5 495