HUNDKORGAR, MANGELKORG, 3 delar.

2646095. HUNDKORGAR, MANGELKORG, 3 delar.

2 hundkorgar 75x57 och 80x65 cm.
Mangelkorg 75 x 53 cm.

Bruksslitage, småskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mangelkorg 75 x 53 cm.

Bruksslitage, småskador.

Antal besök: 289