FÅTÖLJ, 1900-tal, SYBORD, 1800-tal.

264602. FÅTÖLJ, 1900-tal, SYBORD, 1800-tal.

Sybordets längd 45, bredd 23, höjd 77 cm.

Slitage, renoverat, sprickor, nyckelskylt med skador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 565