P. BELLIDO. Utan titel.

P. BELLIDO. Utan titel.
2645906. P. BELLIDO. Utan titel.

Blandteknik på papper
Signerad och daterad 1998
70x52 cm.

I gott skick. Det har inte undersökts utanför ramen.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Blandteknik på papper
Signerad och daterad 1998
70x52 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 247