LAGE CARLSSON. "Västerport Kalmar", olja på duk, signerad.

264572. LAGE CARLSSON. "Västerport Kalmar", olja på duk, signerad.

38 x 46,5 cm.

Lage Carlsson (1907–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 46,5 cm.

Lage Carlsson (1907–1983)

Antal besök: 1 432