LJUSSTAKE, brons, 1500-tal.

LJUSSTAKE, brons, 1500-tal.
2645606. LJUSSTAKE, brons, 1500-tal.

Höjd 11 cm.

Brukslitage.

Tema

Antikviteter

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 11 cm.

Brukslitage.

Tema

Antikviteter

Antal besök: 818