TELEFAXAPPARAT, "Panafax 2400", Matsushita Graphic Communication Systems, Japan, 1970-tal.

2645594. TELEFAXAPPARAT, "Panafax 2400", Matsushita Graphic Communication Systems, Japan, 1970-tal.

Höjd 21, 48x32 cm.

bruksslitage.

Tema

Växeln hallå hallå!

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 21, 48x32 cm.

bruksslitage.

Tema

Växeln hallå hallå!

Antal besök: 191