BORDSSPEGEL samt HANDSPEGEL, teak, 1950-tal.

2645589. BORDSSPEGEL samt HANDSPEGEL, teak, 1950-tal.

Bordsspegel, längd 36,5, höjd 37,5 cm.
Handspegel, längd 34 cm.

Bruksslitage, Spegelglasen med mindre fläckar, handspegelns glas även med mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Handspegel, längd 34 cm.

Antal besök: 709