VÄGGUR, nyrokoko, 1800-tal.

VÄGGUR, nyrokoko, 1800-tal.
26450. VÄGGUR, nyrokoko, 1800-tal.

Oval form. Förgylld samt bronserad. Höjd 51 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 331