MATBORD med 2st iläggsskivor.

MATBORD med 2st iläggsskivor.
2644726. MATBORD med 2st iläggsskivor.

Höjd ca 72cm
Bredd ca 135cm
Djup ca 85cm
Iläggsskivor ca 57cm x 2st.

Bruksslitage, repor & märken, saknas en pinne under bordsskivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 72cm
Bredd ca 135cm
Djup ca 85cm
Iläggsskivor ca 57cm x 2st.

Antal besök: 830