264370. HYLLSYSTEM "Royal system", Poul Cadovius, Danmark.
Bestående av; 3+1+1 väggpaneler (längd 3 st x 81 resp 11 + 30 cm, höjd 236 cm), 1+1+1 skåpsektioner, varav en vitrin, 4+1+2 hyllplan, samt konsoler.
Slitage, repor och märken, lister saknas.
Nyckel/nycklar finns.