WALDEMAR LORENTZON (1899-1984). "Monaco Dansrestaurang". Akvarell och tusch.

264342. WALDEMAR LORENTZON (1899-1984). "Monaco Dansrestaurang". Akvarell och tusch.

Signerad Lorentz. Studie till menykort samt annons till Monaco Dansrestaurang, Stockholm. 12 x 6 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 346