OLLE BAERTLING. Geometrisk komposition, färgserigrafi, signerad, E/A 1962-74.

264323. OLLE BAERTLING. Geometrisk komposition, färgserigrafi, signerad, E/A 1962-74.

Bildyta 92 x 46 cm.

repor, oglasad.

Olle Baertling (1911–1981)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 92 x 46 cm.

repor, oglasad.

Olle Baertling (1911–1981)

Antal besök: 2 124