VAGNSHJUL, trä och järn, 1900-talets första hälft.

264245. VAGNSHJUL, trä och järn, 1900-talets första hälft.

diameter 83 cm, navet bredd 21 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 3 760