PARTI SILVER, bla mynt, skedar och punschmuggar, 1900-tal.

264232. PARTI SILVER, bla mynt, skedar och punschmuggar, 1900-tal.

Total vikt ca 970 g
2st 5-kronor 1954, 2 st 2-kronor 1949 medföljer.

Slitage och gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt ca 970 g

Slitage och gravyr.

Antal besök: 723