SIGVARD BERNADOTTE. "DEN LILLA VIKEN".

2642241. SIGVARD BERNADOTTE. "DEN LILLA VIKEN".

Pastell på papper, signerad och daterad 95-, 31x22,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Sigvard Bernadotte (1907–2002)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 622