GALLERIMATTA, orientalisk, Bochara, signerad, 246x79 cm.

264210. GALLERIMATTA, orientalisk, Bochara, signerad, 246x79 cm.

Mönster av romber mot röd botten.
Signerad.

Bruksslitage.
Hål. Kantband har släppt.
Fransar med slitage.
Smutsig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad.

Bruksslitage.
Hål. Kantband har släppt.
Fransar med slitage.
Smutsig.

Antal besök: 471