KAI GLANS. "Serigrafi I", färgserigrafi nr 49/210, signerad och daterad -81.

264186. KAI GLANS. "Serigrafi I", färgserigrafi nr 49/210, signerad och daterad -81.

88x60 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

88x60 cm.

Antal besök: 2 208