GOLVLAMPA, teak, 1960/70-tal.

GOLVLAMPA, teak, 1960/70-tal.
264180. GOLVLAMPA, teak, 1960/70-tal.

Höjd 147 cm.

Trästomme med ytrepor. Skärm med omfattande fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 147 cm.

Antal besök: 579