GERHARD KARLMARK. "Mot Florens", färglitografi, signerad och daterad Karlmark -65.

264179. GERHARD KARLMARK. "Mot Florens", färglitografi, signerad och daterad Karlmark -65.

57x41 cm
Gerhard Karlmark 1905 - 1976.

Gulnad.

Gerhard Karlmark (1905–1976)

Gör en kostnadsfri värdering!

57x41 cm
Gerhard Karlmark 1905 - 1976.

Gulnad.

Gerhard Karlmark (1905–1976)

Antal besök: 929