OLLI MANNERMAA. FÅTÖLJ, för Finnart ab, Helsingfors, 1900-talets andra hälft.

264157. OLLI MANNERMAA. FÅTÖLJ, för Finnart ab, Helsingfors, 1900-talets andra hälft.

Konstläder. Etikettmärkta Höj och sänkbar med pedal.

Klädsel med ytslitage. Montering på undersidan av stolen ändrad. Stoppning något torkad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 643