OLLI MANNERMAA. FÅTÖLJER, 1-par för Finnart ab, Helsingfors, 1900-talets andra hälft.

264148. OLLI MANNERMAA. FÅTÖLJER, 1-par för Finnart ab, Helsingfors, 1900-talets andra hälft.

Konstläder. Etikettmärkta.

Klädsel med tryckmärken och ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Konstläder. Etikettmärkta.

Antal besök: 2 008