OWE ZERGE. Nakenstudie. Blyerts, signerad.

264057. OWE ZERGE. Nakenstudie. Blyerts, signerad.

Bladmått ca: 23,5 x 39,5 cm.

Smärre repor och hanteringsveck.

Owe Zerge (1894–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått ca: 23,5 x 39,5 cm.

Owe Zerge (1894–1983)

Antal besök: 15 665