KARMSTOLAR, ett par, jugend, 1900-talets första kvartal.

263981. KARMSTOLAR, ett par, jugend, 1900-talets första kvartal.

Sits i ljust brunt läder.

Bruksslitage, mindre stötmärken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sits i ljust brunt läder.

Antal besök: 730