RÖKELSEKAR, porslin, Kina, 1800/1900-tal.

263960. RÖKELSEKAR, porslin, Kina, 1800/1900-tal.

Längd 23,5, bredd 16, höjd 6 cm.

Naggar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Naggar.

Antal besök: 705