LJUSSTAKAR, 1 par, med varghuvud, 1900-talets början.

263939. LJUSSTAKAR, 1 par, med varghuvud, 1900-talets början.

Ljusstakar, 1 par järn .
Höjd 27 cm.

Obet bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ljusstakar, 1 par järn .
Höjd 27 cm.

Obet bruksslitage.

Antal besök: 1 088