MONICA STRANDBERG. Labrador, olja på pannå, signerad.

263914. MONICA STRANDBERG. Labrador, olja på pannå, signerad.

35,5 x 32,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

35,5 x 32,5 cm.

Antal besök: 1 053