ERIK BYSTRÖM. Olja på pannå, "Blomstervision", signerad.

263909. ERIK BYSTRÖM. Olja på pannå, "Blomstervision", signerad.

37 x 45 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

37 x 45 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 5 255