Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
HANS VERDUYN. Pingviner och skata, färglitografi, numrerad 127/200, signerad H Verduyn.
263863. HANS VERDUYN. Pingviner och skata, färglitografi, numrerad 127/200, signerad H Verduyn.
59x37 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
59x37 cm.
Garpenhus Auktioner
2 078