H.HÖGBERG. 6 st, olja på pannå, signerade.

26385. H.HÖGBERG. 6 st, olja på pannå, signerade.

40 x 56 cm och nedåt.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 56 cm och nedåt.

Slitage.

Antal besök: 4 376