Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
MARINBILDER, 3 st, olja på duk, bl.a signerad B.SÖDERBÄCK.
26382. MARINBILDER, 3 st, olja på duk, bl.a signerad B.SÖDERBÄCK.
88 x 31 cm och nedåt.
En fläckad.
Gör en kostnadsfri värdering!
88 x 31 cm och nedåt.
En fläckad.
Gomér & Andersson Linköping
2 601