SKRIVBORD, 1960-tal.

SKRIVBORD, 1960-tal.
263785. SKRIVBORD, 1960-tal.

Längd 150, bredd 58, höjd 69 cm.

Slitage, repor, fanerskador och fläckar.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
263785. SKRIVBORD, 1960-tal.

Nycklar saknas.

Antal besök: 622