BRICKBORD, gustavianskt, 1700/1800-tal.

263771. BRICKBORD, gustavianskt, 1700/1800-tal.

Hålad plåtbricka.
Skivans mått cirka 70 x 78 cm, höjd 77 cm.

Färgbortfall, åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hålad plåtbricka.

Antal besök: 2 261