Auktionshuset Kolonn
Belysning & Lampor
Övrig belysning
VÄGGLYSTRAR, 1 par, för två ljus vardera, 1900-tal.
26374. VÄGGLYSTRAR, 1 par, för två ljus vardera, 1900-tal.
Höjd 30 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 30 cm.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
437