SMYCKEN, 5 delar, silver, 1900/2000-tal.

263711. SMYCKEN, 5 delar, silver, 1900/2000-tal.

Halsband, stelt, Mexiko, längd ca 32 cm.
Hänge, ostämplad, höjd ca 6 cm.
3 st armband, stela, öppnad, ostämplade.

Bruksslitage. Ett armband något ojämnt/buckligt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 627