TAKARMATUR, Reijmyre Belysning, 1900-tal, total höjd ca. 56 cm.

263677. TAKARMATUR, Reijmyre Belysning, 1900-tal, total höjd ca. 56 cm.

Behängd med prismor.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Behängd med prismor.

Bruksslitage.

Antal besök: 549