FIGURIN i stengods, "Johanna" Lisa Larson, ur serien Larsons ungar, Gustavsberg.

263646. FIGURIN i stengods, "Johanna" Lisa Larson, ur serien Larsons ungar, Gustavsberg.

Höjd 15 cm.
Märkt Gustavsberg Sweden Johanna LL
Etikettmärkt Lisa Larson.

Johanna tillverkades mellan 1962-1980.

Bruksskick.
Rpor i botten.
Etikett med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 15 cm.
Etikettmärkt Lisa Larson.

Bruksskick.
Rpor i botten.
Etikett med slitage.

Antal besök: 1 217